Nauka na odległośćTablice interaktywne (sprawdź) są wykorzystywane jako jeden z niezbędnych elementów przy nauce na odległość. W naszym kraju takie sposoby przyswajania wiedzy nie cieszą się jeszcze zbytnią popularnością, natomiast w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii już od wielu lat są wykorzystywane na szeroką skalę.


Nauka na odległość

Foto: www.super-av.pl


W tych krajach tablice interaktywne wyznaczyły zupełnie nowe standardy w nauczaniu. Nauka na odległość ma to do siebie, że wyga ogromnej dyscypliny i motywacji. Wiele osób się zniechęca. Tablice interaktywne pozwalają na utrzymanie kontaktu z innymi użytkownikami – pod warunkiem oczywiście, że tablice interaktywne składające się na pliki tablicowe muszą posiadać identyczne oprogramowanie w takiej samej wersji j językowej. Tablice interaktywne zintegrowane w taki właśnie sposób stanowią znakomitą alternatywę także dla wielu osób niepełnosprawnych, dla których często nauka na odległość to jedyna możliwość, ażeby poszerzyć zakres swojej wiedzy i przyswoić sobie mnóstwo nowych informacji.
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Jakie studia wybrać? Kŧóry kierunek zagwarantuje nam dobrą pracę? Czy poradzisz sobie z wymarzoną specjalizacją? Gdzie pozyskać dobre źródła wiedzy do napisania pracy magisterskiej? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.

Lipiec 2014

P W Ś C P S N
« czerwiec   sierpień »
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31