Zastosowanie tablic interaktywnychTablice interaktywne to sprzęt wyglądem przypominający tradycyjne tablice dużych rozmiarów. Tablica to wielki monitor, który reaguje wtedy, gdy dotkniemy go specjalnym piórem. Dlatego osoba znajdująca się przy tablicy może obsługiwać programy komputer, jednak tylko te, które są uruchomione. Tablice interaktywne są wielkim ułatwienie a zarazem ciekawością, która może zaintrygować i przyciągnąć uczniów. Takie tablice interaktywne mają naprawdę bardzo dużo zastosowań.


Zastosowanie tablic interaktywnych

Foto: abcprezentacji.pl


Wspierają nauczycieli całą dostępną technologią informacyjną oraz komunikacyjną i to bez konieczności chodzenia do pracowni komputerowej. Pozwalają na nauczanie interaktywne i to za pomocą tylko jednego komputera oraz usprawniają prezentowanie wykresów, animacji, filmów, obrazów oraz interakcji. Tablice interaktywne pozwalają dodatkowo na rozwiązywanie zadań, prowadzenie dyskusji, kreowanie pomysłów i tworzenie projektów. Umożliwiają notowanie komentarzy, które mogą być zapamiętywanie w komputerze i wywoływane na życzenia. Są szybką i wygodną formą dla powtórek i sprawdzianów. Dzięki ich zastosowaniu podnoszona jest motywacja uczniów do nauki.
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Jakie studia wybrać? Kŧóry kierunek zagwarantuje nam dobrą pracę? Czy poradzisz sobie z wymarzoną specjalizacją? Gdzie pozyskać dobre źródła wiedzy do napisania pracy magisterskiej? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć na naszym blogu.

Wrzesień 2014

P W Ś C P S N
« sierpień   pażdziernik »
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31